Gimtadieniai

Mergvakariai

Mano Kalėdos

Informacija Kalėdoms

Apie muzikos mokytoją

 


Esu dainavimo, solfedžio ir muzikos teorijos bei muzikos rašto ir kultūros pažinimo dalykų bei pianino mokytoja. Šių dalykų mokau ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus ir jaunimą. Dirbu muzikos mokykloje ir vedu muzikos pamokas privačiai (dainavimo pamokos, solfedžio pamokos, pianino pamokos).

Be teorinio ir praktinio darbo muzikos pamokų metu, sudarau sąlygas savo moksleiviams dalyvauti koncertuose, muzikiniuose projektuose, vaikų ir jaunimo solinio dainavimo festivaliuose - konkursuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose vokalinės muzikos, bei muzikologijos konkursuose. Kai kurie iš jų už sėkmingą pasirodymą yra pelnę diplomanto ar  laureato vardus.
Visus vaikus ir jaunimą kviečiu mokytis muzikos meno (dainavimo pamokos, solfedžio ir muzikos teorijos pamokos, muzikos rašto ir kultūros pažinimo pamokos, pianino pamokos) individualiai arba grupėse Vilniuje.


♫ ♫ ♫

Siekdama, kad muzikos pamokos būtų aukštos kokybės ir aktualios šiandienos vaikams ir jaunimui, nuolat tobulinu savo kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose, mokymuose, apimančiuose įvairias muzikinio ugdymo temas.

♫ ♫ ♫

 

 
Kokios muzikos pamokos Jums aktualios?